Bilatzailea

Astea

Kluba:

Txapelketa mota

Lehiaketa:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Word


Kartelera

Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2024/02/23 19:15 ! 1 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza MAITENA 1 MAITENA 3 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 1º LIGA
2024/02/23 19:15 ! 2 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza ZIDORRA ADURTZA PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 2º LIGA
2024/02/23 19:15 ! 3 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza MAITENA 2 ERREKALEOR 2 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 1º LIGA
2024/02/24 10:00 ! 1 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ADURTZA 1 ZIDORRA GOMAZKO PALETA GP GAZTEA LIGA
2024/02/24 10:00 ! 2 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR 2 ERREKALEOR 1 GOMAZKO PALETA GP GAZTEA LIGA
2024/02/24 10:00 ! 3 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ZIDORRA ERREKALEOR 3 GOMAZKO PALETA GP GAZTEA LIGA
2024/02/24 10:00 ! 4 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ADURTZA 2 ADURTZA 1 GOMAZKO PALETA GP GAZTEA LIGA
2024/02/24 10:00 ! 1 Vitoria - Astronomos Trinketa AITOR CUESTA / MIKEL CANO GEMA PAJARES / FERNANDO CUESTA PALA EGOKITUA PALA EGOKITUA. Binaka LIGA
2024/02/24 10:00 ! 2 Vitoria - Astronomos Trinketa VICTOR TURIENZO / JON ESTEVEZ JONATAN CALVO / MIKEL CANO PALA EGOKITUA PALA EGOKITUA. Binaka LIGA
2024/02/24 10:00 ! 3 Vitoria - Astronomos Trinketa AITOR CUESTA / FERNANDO CUESTA GEMA PAJARES / JON ESTEVEZ PALA EGOKITUA PALA EGOKITUA. Binaka LIGA
2024/02/24 10:00 ! 1 Vitoria - Astronomos Trinketa MAITENA 5 MAITENA 4 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 2º LIGA
2024/02/24 10:00 ! 2 Vitoria - Astronomos Trinketa ERREKALEOR 6 ZIDORRA PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 2º LIGA
2024/02/24 10:00 ! 3 Vitoria - Astronomos Trinketa ZARAMAGA 1 ZARAMAGA 2 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 1º FINALERDIA
2024/02/24 10:00 ! 1 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza LEZAO AGURAIN TXUKUN LAKUA 1 ESKUZ BINAKA EB GAZTETXOAK FINALERDIAK
2024/02/24 10:00 ! 2 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza LEGUTIO DI-DA 1 HERRIAREN 2 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 2º FINALERDIA
2024/02/24 10:00 ! 3 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza TXUKUN LAKUA 1 AMURRIO ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 2º FINALERDIA
2024/02/24 10:00 ! 4 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza TXUKUN LAKUA 3 TXUKUN LAKUA 2 ESKUZ BINAKA EB GAZTETXOAK FINALERDIAK
2024/02/24 13:00 ! 1 Berantevilla - Frontón de Berantevilla TXUKUN LAKUA 2 TXUKUN LAKUA 3 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK LIGA
2024/02/24 16:00 ! 1 Vitoria - Astronomos Trinketa ERREKALEOR 5 ERREKALEOR 1 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 1º LIGA
2024/02/24 16:00 ! 2 Vitoria - Astronomos Trinketa ZARAMAGA 4 ZARAMAGA 3 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 1º FINALERDIA
2024/02/24 16:00 ! 3 Vitoria - Astronomos Trinketa AMURRIO TXUKUN LAKUA 1 ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK FINALERDIA
2024/02/25 10:00 ! 1 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza ERREKALEOR 8 SANTA LUCIA PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 2º LIGA
2024/02/25 10:00 ! 2 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza ERREKALEOR 9 ADURTZA 2 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 3º LIGA
2024/02/25 10:00 ! 3 Vitoria - Trinkete Maitena - Mendizorrotza ADURTZA ZARAMAGA 2 ESKUZ BINAKA EB EMAKUME GAZTETXOAK FINALERDIAK
2024/02/25 10:00 ! 1 Vitoria - Astronomos Trinketa ERREKALEOR 3 ERREKALEOR 4 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 1º LIGA
2024/02/25 10:00 ! 2 Vitoria - Astronomos Trinketa ZIDORRA ERREKALEOR 3 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. GAZTEAK FINALERDIA
2024/02/25 10:00 ! 3 Vitoria - Astronomos Trinketa ADURTZA 1 ERREKALEOR 1 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. GAZTEAK FINALERDIA
2024/02/25 10:00 ! 4 Vitoria - Astronomos Trinketa ADURTZA ERREKALEOR 7 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 2º LIGA
2024/02/25 10:00 ! 1 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 3 ZARAMAGA 2 ESKUZ BINAKA EB GAZTETXOAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 2 Vitoria - Frontón de Lakua LEZAO AGURAIN TXUKUN LAKUA 1 ESKUZ BINAKA EB GAZTETXOAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 3 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 4 AMURRIO 2 ESKUZ BINAKA EB GAZTETXOAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 4 Vitoria - Frontón de Lakua LEGUTIO DI-DA HERRIAREN ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 1 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR 3 ERREKALEOR 1 GOMAZKO PALETA GP NAGUSIAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 2 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR 4 ERREKALEOR 2 GOMAZKO PALETA GP NAGUSIAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 3 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko LEZAO AGURAIN 1 LEGUTIO DI-DA GOMAZKO PALETA GP NAGUSIAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 4 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko LEZAO AGURAIN 2 ADURTZA GOMAZKO PALETA GP NAGUSIAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 1 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio TXUKUN LAKUA 5 AMURRIO 1 ESKUZ BINAKA EB GAZTETXOAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 2 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio ZARAMAGA 3 AMURRIO 1 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 3 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio TXUKUN LAKUA 1 AMURRIO 2 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK LIGA
2024/02/25 10:00 ! 4 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO LEZAO AGURAIN ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK LIGA
2024/02/25 11:30 ! 1 Vitoria - Polideportivo de Adurtza TXUKUN LAKUA 2 TXUKUN LAKUA 1 ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK LIGA
2024/02/25 11:30 ! 2 Vitoria - Polideportivo de Adurtza TXUKUN LAKUA 4 TXUKUN LAKUA 3 ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK LIGA
2024/02/25 12:00 ! 1 Oion - Frontón Arroyo de Oion LAGUARDIA TXUKUN LAKUA 2 ESKUZ BINAKA EB GAZTETXOAK LIGA
2024/02/24 - ! - - ERREKALEOR 10 MAITENA 7 PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 3º LIGA
2024/02/24 - ! - - ZARAMAGA 1 TXUKUN LAKUA ESKUZ BINAKA EB EMAKUME GAZTETXOAK FINALERDIAK
2024/02/24 - ! - - ADURTZA 1 ADURTZA 2 LARRUZKO PALETA LP 22 AZPIKO LIGA
2024/02/24 - ! - - ADURTZA 3 ADURTZA 4 LARRUZKO PALETA LP 22 AZPIKO LIGA
2024/02/25 - ! - - MAITENA 6 Descanso PALETA ARGENTINARRA P. ARGT. NAGUSIAK 3º LIGA
2024/02/25 - ! - - ZARAMAGA 1 Descanso ESKUZ BINAKA EB GAZTETXOAK LIGA
2024/02/25 - ! - - HERRIAREN Descanso ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK LIGA
2024/02/25 - ! - - AÑANA Descanso GOMAZKO PALETA GP GAZTEA LIGA
2024/02/23 18:00 1 Olave-Gasteiz GASTEIZ JAI ALAI MARKINA ZESTA PUNTA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA LIGA
2024/02/23 18:00 2 Olave-Gasteiz GASTEIZ JAI ALAI B MARKINA A ZESTA PUNTA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/02/23 18:00 3 Olave-Gasteiz GASTEIZ JAI ALAI BERRIATUA ZESTA PUNTA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/02/24 10:00 1 Adurtza ADURTZA DEPORTIVO BILBAO ERREMINTA GIZONEZKO NAGUSIAK-PALETA LARRUZ LIGA
2024/02/24 10:00 2 Adurtza ADURTZA DEPORTIVO BILBAO ERREMINTA GIZONEZKO NAGUSIAK-PALA MOTZA LIGA
2024/02/24 11:00 1 Amurrio AMURRIO LEA IBARRA  A ESKUZ BINAKA GIZONEZKO NAGUSIAK LIGA
2024/02/24 16:00 1 Adurtza ADURTZA ARTEPE LARRUZKO PALETA GIZONEZKO GAZTEAK LIGA
2024/02/24 16:00 2 Adurtza ADURTZA ZARAMAGA B ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO KADETEAK LIGA
2024/02/24 16:00 3 ABETXUKO ERREKALEOR LARRAUN PALETA GOMA EMAKUMEZKOAK 1. MAILA
2024/02/24 16:30 1 LAKUA TXUKUN LAKUA A LAGUN ARTEA ESKUZ BINAKA GIZONEZKO KADETEAK LIGA
2024/02/24 16:30 2 LAKUA TXUKUN LAKUA B MARKINA B ESKUZ BINAKA GIZONEZKO KADETEAK LIGA
2024/02/24 16:30 3 LAKUA TXUKUN LAKUA LAGUN ONAK ESKUZ BINAKA GIZONEZKOAK GAZTEAK LIGA
2024/02/25 10:00 1 Adurtza ADURTZA ARMINTZA ERREMINTA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.LARRUZ LIGA
2024/02/25 10:00 2 Adurtza ADURTZA ARMINTZA ERREMINTA GIZONEZKO OHOREZKO MAILA-P.MOTZA LIGA
2024/02/25 12:30 1 Areta HERRIAREN UPO MENDI ESKUZ BINAKA GIZONEZKOAK GAZTEAK LIGA