Bilatzailea

Astea

Kluba:

Txapelketa mota

Lehiaketa:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Word


Kartelera

Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2022/09/28 20:00 1 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 1 HERRIAREN LARRUZKO PALETA LP NAGUSIAK LIGA A DOBLE VUELTA
2022/09/28 20:00 2 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 2 ADURTZA 4 GOMAZKO PALETA GP GIZONAK 22-AZPIKOAK LIGA
2022/09/29 19:00 1 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ADURTZA 8 ADURTZA 4 LARRUZKO PALETA LP NAGUSIAK LIGA A DOBLE VUELTA
2022/09/29 19:00 2 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ADURTZA 7 ADURTZA 1 LARRUZKO PALETA LP NAGUSIAK LIGA A DOBLE VUELTA
2022/09/30 19:30 1 Izarra - Frontón Jolas Leku de Izarra AMURRIO 2 LEZAO AGURAIN ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK LIGA
2022/09/30 19:30 2 Izarra - Frontón Jolas Leku de Izarra ZARAMAGA 3 ZARAMAGA 1 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 1º LIGA
2022/09/30 20:00 1 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 1 TXUKUN LAKUA 2 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 1º LIGA
2022/09/30 20:00 2 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 4 AMURRIO 3 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 2º LIGA 1ª FASE
2022/10/01 10:00 1 Vitoria - Frontón de Lakua LEGUTIO DI-DA 1 ERREKALEOR 1 GOMAZKO PALETA GP GIZONAK NAGUSIAK 1º BI ITZULIKO LIGA
2022/10/01 10:00 2 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 4 HERRIAREN ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK LIGA
2022/10/01 10:00 3 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 3 HERRIAREN 2 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 2º LIGA 1ª FASE
2022/10/01 10:00 ! 4 Vitoria - Frontón de Lakua ZARAMAGA 7 ZARAMAGA 5 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 2º LIGA 1ª FASE
2022/10/01 10:30 1 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO 1 ERREKALEOR 2 GOMAZKO PALETA GP GIZONAK NAGUSIAK 1º BI ITZULIKO LIGA
2022/10/01 10:30 2 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO 1 HERRIAREN 1 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 1º LIGA
2022/10/01 16:00 1 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 4 ADURTZA 2 LARRUZKO PALETA LP NAGUSIAK LIGA A DOBLE VUELTA
2022/10/01 16:00 2 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 9 ADURTZA 6 LARRUZKO PALETA LP NAGUSIAK LIGA A DOBLE VUELTA
2022/10/01 16:00 3 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 2 ADURTZA 1 LARRUZKO PALETA LP 22 AZPIKOAK BI ITZULIKO LIGA
2022/10/01 16:00 4 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ZIDORRA ADURTZA 1 GOMAZKO PALETA GP GIZONAK 22-AZPIKOAK LIGA
2022/10/01 16:30 1 Llodio - Frontón Areta de Llodio HERRIAREN ADURTZA 5 LARRUZKO PALETA LP NAGUSIAK LIGA A DOBLE VUELTA
2022/10/01 17:00 ! 1 Vitoria - Gasteiz - Frontón Mendi 4 - Mendizorrotza 1D RAUL/ 5Z GAVIÑA 3D GORKA / 2Z EDU FRONTENIS FRONTENIS LIGA
2022/10/01 17:00 2 Vitoria - Gasteiz - Frontón Mendi 4 - Mendizorrotza 1D RAUL/1Z UNAI 4D ARTURO / 5Z GAVIÑA FRONTENIS FRONTENIS LIGA
2022/10/01 17:00 1 Legutiano - Fronton Luis Fernando Garaita LEGUTIO DI-DA AMURRIO 1 ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK LIGA
2022/10/01 17:00 2 Legutiano - Fronton Luis Fernando Garaita LEGUTIO DI-DA 2 ZARAMAGA 4 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 2º LIGA 1ª FASE
2022/10/01 18:30 1 Ullibarri Arana - Frontón de Ullivarri Arana TXUKUN LAKUA 1 TXUKUN LAKUA 2 ESKUZ BINAKA EB GAZTEAK LIGA
2022/10/02 10:00 1 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 4 ADURTZA 3 LARRUZKO PALETA LP 22 AZPIKOAK BI ITZULIKO LIGA
2022/10/02 10:00 2 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 2 ADURTZA 9 LARRUZKO PALETA LP NAGUSIAK LIGA A DOBLE VUELTA
2022/10/02 10:00 3 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 5 ADURTZA 3 LARRUZKO PALETA LP NAGUSIAK LIGA A DOBLE VUELTA
2022/10/02 11:00 1 Vitoria - Polideportivo de Zaramaga ZARAMAGA 2 AMURRIO 2 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 1º LIGA
2022/10/01 - ! - - ADURTZA 3 Descanso GOMAZKO PALETA GP GIZONAK 22-AZPIKOAK LIGA
2022/10/02 - ! - - LEGUTIO DI-DA 1 Retirado TXUKUN LAKUA 5 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 2º LIGA 1ª FASE
2022/10/02 - ! - - ZARAMAGA 6 Retirado TXUKUN LAKUA 6 ESKUZ BINAKA EB NAGUSIAK 2º LIGA 1ª FASE


Dokumentuak

    Ez daude dokumenturik