Bilatzailea

Astea

Kluba:

Lehiaketa:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Word


Kartelera

Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2019/10/01 21:00 1 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 6 TXUKUN LAKUA 4 EB NAGUSIAK 2 ª
2019/10/03 20:00 1 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ADURTZA 2 ADURTZA 4 LP NAGUSIAK 2ª
2019/10/03 20:00 2 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ADURTZA 1 ADURTZA 3 LP NAGUSIAK 1ª
2019/10/03 20:15 1 Legutiano - Frontón de Legutiano LEGUTIO DI-DA 1 TXUKUN LAKUA 8 EB NAGUSIAK 2 ª
2019/10/03 20:15 2 Legutiano - Frontón de Legutiano LEGUTIO DI-DA 2 ZARAMAGA 5 EB NAGUSIAK 2 ª
2019/10/04 18:00 1 Vitoria - Polideportivo de Zaramaga ZARAMAGA ARAMAIO EB GAZTEAK 1ª
2019/10/04 19:00 1 Vitoria - Astronomos Trinketa ERREKALEOR 2 ARAIA GP NAGUSIAK MISTOA
2019/10/04 19:00 2 Vitoria - Astronomos Trinketa ERREKALEOR 6 ERREKALEOR 8 GP NAGUSIAK MISTOA
2019/10/04 19:00 3 Vitoria - Astronomos Trinketa ERREKALEOR 7 ERREKALEOR 1 GP NAGUSIAK MISTOA
2019/10/04 19:15 1 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 1 TXUKUN LAKUA 2 EB NAGUSIAK 1ª
2019/10/04 19:15 2 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 3 TXUKUN LAKUA 2 EB GAZTEAK 1ª
2019/10/04 20:00 - Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO 1 TXUKUN LAKUA 3 EB NAGUSIAK 1ª
2019/10/04 21:00 - Izarra - Frontón de Izarra ZARAMAGA 1 ZARAMAGA 2 EB NAGUSIAK 1ª
2019/10/05 10:00 1 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR 3 ERREKALEOR 4 GP NAGUSIAK MISTOA
2019/10/05 10:00 2 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko SANTA LUCIA ADURTZA EB GAZTEAK 2ª
2019/10/05 10:00 3 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR ADURTZA 3 GP EMAKUME NAGUSIAK 2ª
2019/10/05 10:00 4 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR 1 AÑANA 1 GP GAZTEAK
2019/10/05 10:00 1 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 6 ADURTZA 7 LP NAGUSIAK 1ª
2019/10/05 10:00 2 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 8 ADURTZA 5 LP NAGUSIAK 1ª
2019/10/05 10:00 3 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 1 ADURTZA 4 LP NAGUSIAK 2ª
2019/10/05 10:00 4 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 3 AÑANA LP NAGUSIAK 2ª
2019/10/05 12:00 - Llodio - Frontón Areta de Llodio HERRIAREN ERREKALEOR 5 GP NAGUSIAK MISTOA
2019/10/05 16:00 1 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR 4 AMURRIO FRONTENIS
2019/10/05 16:00 2 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR 1 ERREKALEOR 3 FRONTENIS
2019/10/05 16:00 1 Vitoria - Polideportivo de Zaramaga ADURTZA 1 AÑANA 2 GP GAZTEAK
2019/10/05 16:00 2 Vitoria - Polideportivo de Zaramaga ZARAMAGA 1 LEGUTIO DI-DA 2 EB GAZTETXOAK
2019/10/05 16:00 3 Vitoria - Polideportivo de Zaramaga ZARAMAGA 4 AMURRIO 5 EB NAGUSIAK 2 ª
2019/10/05 16:15 1 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 5 ADURTZA EB NAGUSIAK 2 ª
2019/10/05 16:15 2 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 5 AMURRIO 2 EB GAZTEAK 2ª
2019/10/05 16:15 3 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 4 LEZAO AGURAIN EB GAZTEAK 2ª
2019/10/05 17:00 1 Legutiano - Frontón de Legutiano LEGUTIO DI-DA 1 ZARAMAGA 2 EB GAZTETXOAK
2019/10/05 17:00 2 Legutiano - Frontón de Legutiano ARAMAIO TXUKUN LAKUA EB GAZTETXOAK
2019/10/05 17:00 1 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO ADURTZA 1 GP EMAKUME NAGUSIAK 2ª
2019/10/05 17:00 2 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO 1 TXUKUN LAKUA 1 EB GAZTEAK 1ª
2019/10/05 17:00 3 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO 3 TXUKUN LAKUA 7 EB NAGUSIAK 2 ª
2019/10/05 17:00 - Llodio - Frontón Areta de Llodio HERRIAREN ADURTZA 2 LP NAGUSIAK 2ª
2019/10/06 10:00 1 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 4 ADURTZA 2 LP NAGUSIAK 1ª
2019/10/06 10:00 2 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA ERREKALEOR 9 GP NAGUSIAK MISTOA
2019/10/06 12:00 1 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 9 AMURRIO 4 EB NAGUSIAK 2 ª
2019/10/06 12:00 2 Vitoria - Frontón de Lakua ERREKALEOR 2 ADURTZA 3 GP GAZTEAK
2019/10/06 12:00 1 Maestu - Frontón de Maestu MAEZTU ZARAMAGA 3 EB NAGUSIAK 1ª
2019/10/05 - - - ADURTZA 2 Descanso GP EMAKUME NAGUSIAK 2ª