Bilatzailea

Astea

Kluba:

Lehiaketa:

Ordena:
Dataren arabera    Etxeko Klubaren arabera

Bilatu  |   Word


Kartelera

Data Ordua Zkia. Frontoia Etxekoa Kanpokoak Lehiaketa
2018/11/14 20:45 1 Vitoria - Gasteiz - Frontón Mendi 3 - Mendizorrotza ERREKALEOR 2 ERREKALEOR 4 GP EMAKUMEZKOAK
2018/11/16 19:00 2 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO 1 ZARAMAGA 1 EB GAZTETXOAK
2018/11/16 19:00 3 Amurrio - Frontón Municipal de Amurrio AMURRIO 3 TXUKUN LAKUA 1 EB GAZTETXOAK
2018/11/16 19:30 1 Maestu - Frontón de Maestu MAEZTU ADURTZA EB NAGUSIAK 1º
2018/11/17 10:00 1 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ADURTZA 2 ADURTZA 1 PM NAGUSIAK 1º
2018/11/17 10:00 2 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko AÑANA 1 ADURTZA 4 LP GAZTEAK
2018/11/17 10:00 3 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ERREKALEOR - AMURRIO ADURTZA 1 GP NESKAK
2018/11/17 10:00 4 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko SANTA LUCIA HERRIAREN 1 EB GAZTEAK
2018/11/17 16:00 1 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 5 ZIDORRA 2 PM NAGUSIAK 1º
2018/11/17 16:00 2 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 2 ADURTZA 4 GP NESKAK
2018/11/17 16:00 3 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 6 ADURTZA 4 PM NAGUSIAK 1º
2018/11/17 16:00 4 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ZIDORRA 1 ADURTZA 3 PM NAGUSIAK 1º
2018/11/17 16:30 1 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 2 AMURRIO 2 EB GAZTETXOAK
2018/11/17 16:30 2 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 3 ZARAMAGA 2 EB GAZTEAK
2018/11/17 16:30 3 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 2 AGURAIN EB GAZTEAK
2018/11/17 16:30 4 Vitoria - Frontón de Lakua TXUKUN LAKUA 2 TXUKUN LAKUA 1 EB NAGUSIAK 1º
2018/11/17 17:00 1 Legutiano - Frontón de Legutiano LEGUTIO 2 TXUKUN LAKUA 1 EB GAZTEAK
2018/11/17 17:00 2 Legutiano - Frontón de Legutiano LEGUTIO 1 HERRIAREN 2 EB GAZTEAK
2018/11/17 17:00 2 Oion - Frontón Arroyo de Oion ZARAMAGA 1 ZARAMAGA 3 EB NAGUSIAK 1º
2018/11/17 17:00 3 Oion - Frontón Arroyo de Oion ZARAMAGA 2 AMURRIO 1 EB NAGUSIAK 1º
2018/11/18 10:00 1 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 2 ERREKALEOR 1 LP GAZTEAK
2018/11/18 10:00 2 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 5 AÑANA 2 LP GAZTEAK
2018/11/18 10:00 3 Vitoria - Polideportivo de Adurtza ADURTZA 1 ADURTZA 3 LP GAZTEAK
2018/11/18 10:00 1 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ADURTZA 9 ADURTZA 7 PM NAGUSIAK 2º
2018/11/18 10:00 2 Vitoria - Polideportivo de Abetxuko ZIDORRA 3 ADURTZA 8 PM NAGUSIAK 2º
2018/11/18 11:00 1 Lanciego - Frontón de Lanciego ERREKALEOR OKONDO 1 FRONTENIS
2018/11/18 11:00 2 Lanciego - Frontón de Lanciego LUIAONDO 2 OKONDO 2 FRONTENIS
2018/11/18 11:00 3 Lanciego - Frontón de Lanciego LUIAONDO 1 LEGUTIO FRONTENIS
2018/11/18 12:00 1 Llodio - Frontón Areta de Llodio HERRIAREN ERREKALEOR 3 GP EMAKUMEZKOAK
2018/11/18 12:00 2 Llodio - Frontón Areta de Llodio ZARAMAGA 2 ARKUPE EB GAZTETXOAK
2018/11/18 - - - ERREKALEOR 1 Descanso GP EMAKUMEZKOAK
2018/11/18 - - - ZARAMAGA 1 Descanso EB GAZTEAK
2018/11/18 - - - ADURTZA 3 Descanso GP NESKAK